Maska LED
Zabieg polega na naświetlaniu twarzy przez 20 minut światłem emitowanym przez diody LED o odpowiednio dobranych parametrach. Zabieg jest zupełnie bezbolesny.
Dla osiągnięcia efektów wykonuje się serię 10 -20 zabiegów, co 2-3 dni.

Działanie światła LED
Wiązka światła penetruje skórę i dociera do wnętrza komórki stymulując zachodzące wewnątrz procesy. Skuteczność naświetlania światłem LED można porównać do działania lasera, jednak fototerapia LED jest absolutnie nieinwazyjna, nie narusza struktury komórek, jedynie stymuluje i w naturalny sposób aktywuje oraz intensyfikuje zachodzące w niej procesy regeneracyjne.

Zastosowanie:

  • zapobiega starzeniu się
  • redukcja zmarszczek i zmian pigmentacyjnych
  • odmładzanie i nawilżanie skóry
  • terapia trądziku
  • wzmacnianie naczyń krwionośnych
  • przyspieszenie regeneracji skóry
  • stymulacja syntezy kolagenu
  • rozjaśnianie przebarwień
  • łagodzenie podrażnień i przyspieszenie gojenia skóry
  • po zabiegach oczyszczania, mezoterapii mikroigłowej i igłowej

Do wyboru mamy cztery kolory światła o zróżnicowanym działaniu:

Światło czerwone
Wzmaga aktywność komórek, przyspiesza metabolizm komórkowy, stymuluje skórę do produkcji protein kolagenowych, a włókna tkanek do ich wypełnienia, przyspiesza krążenie krwi, poprawia elastyczność skóry, pomagając pozbyć się efektu zwiotczałej, zżółkniętej skóry. Pomaga osiągać bardzo dobre rezultaty w zakresie opóźniania procesów starzenia, dostarczania przeciwutleniaczy i regenerowania, nieporównywalne z żadnymi metodami pielęgnacji skóry. Jest szczególnie skuteczne w przypadku ludzi, u których choroby dopiero się rozwijają, a także w przypadku przesuszenia i alergii. Co więcej, proces leczenia jest prosty, nowoczesny i skuteczny

Światło zielone
Ma działanie neutralizujące, balansujące i kojące, może łagodzić napięcie, stymulować gruczoł limfatyczny.

Światło żółte
Dostarcza energii komórką skóry, pobudza gruczoły, wspomaga proces przemian komórkowych, leczy choroby skory i wspomaga jej odporność. Pobudza syntezę kolagenu. Wzmacnia naczynia krwionośne i redukuje rumień.

Światło purpurowe
Jest to połączenie światła czerwonego i niebieskiego; łączy w sobie skuteczność terapii świetlnej, szczególnie użytecznej w przypadku leczenia trądziku i łagodzenia blizn będących jego pozostałością.

Światło niebieskie
Niebieskie światło hamuje rozwój stanów zapalnych .Trądzik jest zazwyczaj spowodowany infekcją bakteryjną .Niebieskie światło jest w stanie niszczyć bakterie nie naruszając tkanek skóry, a przez to zminimalizować trądzik i leczyć go w okresie zapalnym w stosunkowo krótkim czasie.

Światło pomarańczowe
Stymuluje energię komórek skóry. Przyspiesza metabolizm.