MEDYCYNA ESTETYCZNA I KOSMETOLOGIA

aparat kosmetyka laserowaDoskonałe Efekty Bez Lasera

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem zarówno do badań jak i do zabiegów.
Aparat CRISS CARBO-OXY:
posiada moduł karboxyterapii oraz moduł zabiegów tlenowych : oxybrazji, infuzji tlenowej i masażu tlenowego. Do aparatu można przyłączyć maskę LED oraz derma-pen

URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE:

do wykonywania zabiegów z bezpośrednim w razie konieczności podglądem skóry głowy i włosów oraz precyzyjnym dawkowaniem preparatów:

TRYCHOSKOP – to dokładny obraz skóry głowy i włosów.
urządzenie do badania różnego rodzaju wypadania włosów oraz schorzeń skóry głowy. Badanie pomaga specjaliście ustalić przyczynę danego schorzenia, a co za tym idzie dobrać odpowiedni sposób leczenia.

LLLT LASER – to doskonały efekt w leczeniu wypadania włosów ….i nie tylko
to laser niskiej mocy o działaniu biostymulującym dla procesów fizjologicznych zachodzących w tkance, poprawiający mikrokrążenie i przepływ limfy, wpływający regenerująco i naprawczo. Światło swobodnie przedostaje się przez kolejne warstwy skóry, docierając do źródła problemu i rozpoczynając proces samoleczenia. Światło lasera jest bezpieczne, nie powoduje skutków ubocznych, działa odżywczo na mieszki włosowe, regulując liczne procesy międzykomórkowe. Dzięki temu następuje proces odbudowy mieszków włosowych, co w efekcie prowadzi do ich wzrostu

TERAPIA MIKROPRĄDOWA - to wpływ na ciele słabych impulsów elektrycznych
To doskonały sposób na odmłodzenie skóry, ma doskonałe działanie odprężające i jest uważana za nieszkodliwe i bezpieczne.
Terapia mikroprądowa jest absolutnie fizjologiczna, tak, że eliminuje możliwość uszkodzenia mięśni, pogorszenie zmarszczek na twarzy i zwiotczenia skóry. Pozytywnie wpływa na mikro-procesy metabolizmu komórkowego, przywracając aktywność fizjologiczną uszkodzonych komórek, krwi i limfy, usuwanie toksyn z przestrzeni międzykomórkowej, stymuluje metabolizm tlenowy, syntezę kolagenu i elastyny, co eliminuje skurcze mięśni powoduje ogromne możliwości stosowania tego typu leczenia.

Dlatego oprócz walorów estetycznych terapii mikroprądowej z powodzeniem można ją stosować w leczeniu problemów skóry (głowy), trądziku, zabarwieniu, utraty włosów. To doskonały sukces w leczeniu chorób skóry, to efekt dla głęboko nawilżającego procesu skóry suchej oraz normalizującego wydzielanie gruczołów łojowych skóry tłustej.

aparat dermotrychologiaDARNSONVAL – urządzenie dezynfekujące i bakteriobójcze
To: dezynfekcja skóry, tonizacja skóry i mięśni oraz lepsze ukrwienie naskórka i tkanek głębiej położonych jak transport substancji aktywnych zawartych w kosmetykach w głąb skóry. Doskonale pobudza witalność komórek skóry oraz regeneruje naskórek.

To doskonałe urządzenie dla osób, które mają problem z trądzikiem, tłustą i poszarzałą skórą, przebarwieniami oraz bliznami. Ma silne właściwości bakteriobójcze. W szybkim czasie przyspiesza proces gojenia się miejsc zmienionych chorobowo oraz zapobiega ponownemu pojawieniu się choroby. Dodatkowo podczas zabiegów w istotny sposób zwiększa się absorpcja preparatów kosmetycznych w głąb skóry.

Urządzenie Darsonval wykorzystuje tzw. prądy d'Arsonvala o wysokiej częstotliwości (300 do 500 kHz), które głównie oddziałują na naczynia krwionośne oraz zakończenia nerwowe skóry. Podczas zabiegu widoczne jest iskrzenie między elektrodą, a skórą mające korzystny wpływ na tkankę podskórną oraz mięśnie twarzy. Istotnym środkiem bakteriobójczym jest wytwarzający się ozon, który ma silne właściwości dezynfekujące.